Amfibi Saldırı Köprüsü
(SYHK)

Project Description

Proje Adı: AMFİBİ SALDIRI KÖPRÜSÜ (SYHK)

Hedef:
FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. tarafından 3D animasyonlarla tasarlanan Amfibi Saldırı Köprüsünün işlevsel kullanımını gösteren Bilgisayar Tabanlı Eğitim Sistemi BITES tarafından geliştirilmiştir. Bu CBT Projesinde, SYHK Sürücüsü, SYHK Sürücü Operatörü ve SYHK İşlemleri esnasında sorumlulukları üstlenen Köprü yapıcısının eğitimleri hedeflenmiştir.

Ana Yüklenici: FNSS A.Ş

Son Kullanıcı: Türk Kara Kuvvetleri

Durum: Proje tamamlanmıştır ve Türk Kara Kuvvetlerinin kullanımı altındadır.

  • Services:

    • cbt
  • Client:

    FNSS


BITES HAKKINDA

BİTES Savunma ve Havacılık, 100 kişilik uzman kadrosu ile milli ve yüksek teknoloji odaklı bir savunma sanayi şirketidir. Gerekli uluslararası sertifikalara sahip olan BİTES; Yapay Zekâ, Sürü Zekâsı, Robotik Sistemler, Giyilebilir Teknolojiler, Artırılmış Gerçeklik, Görüntü ve Sinyal İşleme gibi teknoloji alanlarında çok daha yenilikçi projeleri gerçekleştirmek maksadıyla, 2015 yılında AR-GE Merkezi unvanını da alarak çalışmalarını sürdürmektedir. BİTES Savunma ve Havacılık hâlihazırda; Savunma, havacılık ve uzay endüstrilerinin gereksinimlerine yönelik Eğitim/Simülasyon çözümleri, Artırılmış Gerçeklik altyapı ve uygulamaları, Küresel İstihbarat ve Uzaktan Algılama yazılımları ile görev kritik sistemler için gömülü yazılımlar geliştiren teknoloji tabanlı yenilikçi bir şirkettir.


İLETİŞİM

Merkez Ankara Ofisi
BİTES Savunma Havacılık ve Uzay Tekn. ODTÜ Teknokent Bilişim İnovasyon Merkezi Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulv. No:280/G Kat:4 No:411 PK. 06530 Çankaya/Ankara

T: +90 312 210 12 56
M: +90 (541) 397 15 10
F: +90 312 210 12 58