Android Tabanlı Komut ve
Kontrol Uygulaması

Project Description

 

Proje Adı: Android Tabanlı Komut ve Kontrol Uygulaması

Hedef:
Bu proje Aselsan tarafından Android tabletlerde çalışan interaktif harita uygulamasıdır. Faaliyet bildirimiyle limitli olmadan POI (ilgi alanı), ölçme, en kısa yol ve katmanları bulma (yollar, şehir sınırları vb.) özellikleri barındıran taktiksel harita sağlar. Bütün birimler iletişim için merkezi sisteme bağlıdır.

Ana Yüklenici: ASELSAN A.Ş.

Son Kullanıcı: ASELSAN A.Ş.

Sözleşme Tarihi: 26 Mart 2013

Durum: Uygulama başarıyla Aselsan´a teslim edildi. Garanti süreci hala devam etmekte.

  • Services:

    • softwareprojects

BITES HAKKINDA

BİTES Savunma ve Havacılık, 100 kişilik uzman kadrosu ile milli ve yüksek teknoloji odaklı bir savunma sanayi şirketidir. Gerekli uluslararası sertifikalara sahip olan BİTES; Yapay Zekâ, Sürü Zekâsı, Robotik Sistemler, Giyilebilir Teknolojiler, Artırılmış Gerçeklik, Görüntü ve Sinyal İşleme gibi teknoloji alanlarında çok daha yenilikçi projeleri gerçekleştirmek maksadıyla, 2015 yılında AR-GE Merkezi unvanını da alarak çalışmalarını sürdürmektedir. BİTES Savunma ve Havacılık hâlihazırda; Savunma, havacılık ve uzay endüstrilerinin gereksinimlerine yönelik Eğitim/Simülasyon çözümleri, Artırılmış Gerçeklik altyapı ve uygulamaları, Küresel İstihbarat ve Uzaktan Algılama yazılımları ile görev kritik sistemler için gömülü yazılımlar geliştiren teknoloji tabanlı yenilikçi bir şirkettir.


İLETİŞİM

Merkez Ankara Ofisi
BİTES Savunma Havacılık ve Uzay Tekn. ODTÜ Teknokent Bilişim İnovasyon Merkezi Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulv. No:280/G Kat:4 No:411 PK. 06530 Çankaya/Ankara

T: +90 312 210 12 56
M: +90 (541) 397 15 10
F: +90 312 210 12 58