ATAK Helikopter Aviyonik
Yazılım Geliştirme

Project Description

 

Proje Adı: ATAK Helicopter Aviyonik Yazılım Geliştirme

Hedef:
Sanal ortamda ATAK Helikopterinin bakımını uygulamak için yürütülen bir projedir.Bakım mürettebatı, gerçek ekipmana geçmeden önce sınıf eğitimini pekiştirmek  için bakım prosedürlerini gözden geçirebileceklerdir.

Ana Yüklenici: HAVELSAN A.Ş.

Son Kullanıcı: Türk Kara Kuvvetleri

Sözleşme Tarihi: 19 Şubat 2014

Durum: Proje hala devam etmekte.

  • Services:

    • softwareprojects

BITES HAKKINDA

BİTES Savunma ve Havacılık, 100 kişilik uzman kadrosu ile milli ve yüksek teknoloji odaklı bir savunma sanayi şirketidir. Gerekli uluslararası sertifikalara sahip olan BİTES; Yapay Zekâ, Sürü Zekâsı, Robotik Sistemler, Giyilebilir Teknolojiler, Artırılmış Gerçeklik, Görüntü ve Sinyal İşleme gibi teknoloji alanlarında çok daha yenilikçi projeleri gerçekleştirmek maksadıyla, 2015 yılında AR-GE Merkezi unvanını da alarak çalışmalarını sürdürmektedir. BİTES Savunma ve Havacılık hâlihazırda; Savunma, havacılık ve uzay endüstrilerinin gereksinimlerine yönelik Eğitim/Simülasyon çözümleri, Artırılmış Gerçeklik altyapı ve uygulamaları, Küresel İstihbarat ve Uzaktan Algılama yazılımları ile görev kritik sistemler için gömülü yazılımlar geliştiren teknoloji tabanlı yenilikçi bir şirkettir.


İLETİŞİM

Merkez Ankara Ofisi
BİTES Savunma Havacılık ve Uzay Tekn. ODTÜ Teknokent Bilişim İnovasyon Merkezi Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulv. No:280/G Kat:4 No:411 PK. 06530 Çankaya/Ankara

T: +90 312 210 12 56
M: +90 (541) 397 15 10
F: +90 312 210 12 58