HELSIM Proje Simülatörü
Yönetim Bilgi
Sistemi

Project Description

BITES Eğitim Yönetim Sistemi (TMIS) çalışan bireylerin veya iş gruplarının programlanması, çalışan eğitimlerinin takibi ve bildirimleri, lisanslamalar ve sertifikasyonlarına olanak sağlar. Sistem size zaman kazandırır ve eğitim programınızın performansınıza tam gerçek zamanlı görünebilirlik verir.

Girişim eğitim yönetim sistemi size kurs planlaması, kurs atamaları, kullanıcı bilgi sorgulaması, kişisel takvim ve duyuru yönetimi, eğitim planlaması, uçuş planlaması, eğitim performans analizi, her öğrencinin ilerleme takibi, istatistiksel analiz, kullanıcı performansını arşivleme, çeşitli bildirimleri izleme, idari işler, Gönderilen-Alınan doküman kayıtları ve hatta eğitim yazılımını bireylerin belirli ihtiyaçlarını daha iyi eşleştirme ve daha fazlasını sağlayan tam eğitim yönetim çözümüdür.

  • Services:

    • softwareprojects

BITES HAKKINDA

BİTES Savunma ve Havacılık, 100 kişilik uzman kadrosu ile milli ve yüksek teknoloji odaklı bir savunma sanayi şirketidir. Gerekli uluslararası sertifikalara sahip olan BİTES; Yapay Zekâ, Sürü Zekâsı, Robotik Sistemler, Giyilebilir Teknolojiler, Artırılmış Gerçeklik, Görüntü ve Sinyal İşleme gibi teknoloji alanlarında çok daha yenilikçi projeleri gerçekleştirmek maksadıyla, 2015 yılında AR-GE Merkezi unvanını da alarak çalışmalarını sürdürmektedir. BİTES Savunma ve Havacılık hâlihazırda; Savunma, havacılık ve uzay endüstrilerinin gereksinimlerine yönelik Eğitim/Simülasyon çözümleri, Artırılmış Gerçeklik altyapı ve uygulamaları, Küresel İstihbarat ve Uzaktan Algılama yazılımları ile görev kritik sistemler için gömülü yazılımlar geliştiren teknoloji tabanlı yenilikçi bir şirkettir.


İLETİŞİM

Merkez Ankara Ofisi
BİTES Savunma Havacılık ve Uzay Tekn. ODTÜ Teknokent Bilişim İnovasyon Merkezi Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulv. No:280/G Kat:4 No:411 PK. 06530 Çankaya/Ankara

T: +90 312 210 12 56
M: +90 (541) 397 15 10
F: +90 312 210 12 58