Uzun Menzilli Antitank Füzesi
Sistem Eğitimi Simülatörü
Görsel Veri Tabanı Geliştirme

Project Description

 

Proje Adı:  Uzun Menzilli Antitank Füzesi Sistem Eğitimi Simülatörü Görsel Veritabanı Geliştirme

Objective: “Uzun Menzilli Antitank Füze Sistemi (UMTAS)” projesi için sözleşme Ocak 2010´da Havelsan ve Roketsan arasında imzalanmıştır, BITES Savunma kullanıcıların eğitim kabiliyetleri geliştirme ve hem konsept hem de teknik konular üzerine bilgi sağlamasını sağlayan iki Taktiksel Eğitim Simülatörü için görsel veritabanı üretmekle sorumluydu.

Son Kullanıcı: ROKETSAN

Ana Yüklenici: HAVELSAN

Durum: Proje tamamlandı ve HAVELSAN´a teslim edildi.

 

  • Services:

    • syntheticdev
  • Client:

    Havelsan


BITES HAKKINDA

BİTES Savunma ve Havacılık, 100 kişilik uzman kadrosu ile milli ve yüksek teknoloji odaklı bir savunma sanayi şirketidir. Gerekli uluslararası sertifikalara sahip olan BİTES; Yapay Zekâ, Sürü Zekâsı, Robotik Sistemler, Giyilebilir Teknolojiler, Artırılmış Gerçeklik, Görüntü ve Sinyal İşleme gibi teknoloji alanlarında çok daha yenilikçi projeleri gerçekleştirmek maksadıyla, 2015 yılında AR-GE Merkezi unvanını da alarak çalışmalarını sürdürmektedir. BİTES Savunma ve Havacılık hâlihazırda; Savunma, havacılık ve uzay endüstrilerinin gereksinimlerine yönelik Eğitim/Simülasyon çözümleri, Artırılmış Gerçeklik altyapı ve uygulamaları, Küresel İstihbarat ve Uzaktan Algılama yazılımları ile görev kritik sistemler için gömülü yazılımlar geliştiren teknoloji tabanlı yenilikçi bir şirkettir.


İLETİŞİM

Merkez Ankara Ofisi
BİTES Savunma Havacılık ve Uzay Tekn. ODTÜ Teknokent Bilişim İnovasyon Merkezi Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulv. No:280/G Kat:4 No:411 PK. 06530 Çankaya/Ankara

T: +90 312 210 12 56
M: +90 (541) 397 15 10
F: +90 312 210 12 58