Bilgisayar / Web Tabanlı Eğitim Sistemleri

Eğitim çözümleri organizasyonun hem bilgi hem de personelinin yeteneklerini geliştirmesini sağlar.

Simülasyona ağ girişi, gözden geçirme, tazeleme ve yinelenen eğitimin yanı sıra çevrimiçi sorun giderimi için her zaman her yerde eğitime izin verir.

Aynı zamanda uzaktan öğrenme, temel eğitimi desteklemek için mevcuttur. BITES uzaktan öğrenme, sınıfı eğitmene çevrimiçi mevcut tecrübeli eğitmenler tarafından desteklenen ağ kullanan multimedya aracılığıyla efektif olarak getirir.

Bilgisayar Tabanlı Eğitim uygulaması aracılığıyla, öğretmenler zamanı daha efektif kullanabilir. Bu sistem eğitim süresini azaltır ve daha etkili yapar. Eğitmenler zamanı tahtaya yazı yazarak geçirmez. Bununla birlikte ders esnasında konu kaçıran öğrenciler, öğretmeni rahatsız etmeden daha sonra aynı dersi tekrar edebilir.

Bilgisayar Destekli Eğitim, öğrencilerin etkileşimde bulunduğu en sıkıcı dersi bile daha ilgi çekici yapar. Renk, grafikler ve görsel uygulamaları içeren görsel uygulamalar, öğrenmeyi daha etkili ve verimli yapar.

Bazı uygulama veya gözlemlemenin imkânsız veya tehlikeli olabileceği uygulamalar bu eğitimde canlandırılmıştır.

Her zaman ve her yerde girilebilirdir (Tablet, Laptop, PC, Ağ ve vs.).

Öğrenciler, eğitim boyunca kontrolün onlarda olduğunu hisseder.

Böyle bir eğitimin masrafı simülasyon projeleriyle karşılaştırıldığında hala daha düşüktür ve hala standart PC´de daha fazla kullanıcı ekstra donanım masrafı oluşturmadan kullanabilir.