Sanal Bakım Eğitim Sistemleri

Askeri görevlerin etkililiği için, güvenlik çok önemlidir ve konu güvenliğe geldiğinde bakım en yüksek derecede olmalıdır. Artırılmış güvenlik farkındalığının kombinasyonu, yüksek motivasyonlu çalışma gücü ve azaltılmış makine zararına yol açar.

Sanal Bakım Eğitim Sistemleri, daha etkili eğitici yardımlar ve bakımcıların artan sistem sayıları ve artan iş performansı hakkında daha fazla bilgiye sahip olmalarını sağlayarak öğrenme sürecini hızlandırır.
Şirketimiz aynı zamanda bu sanal teknolojiyi bakım eğitiminin güncel kalmasını kolaylaştırmak için üç boyutlu sağlar. Pratisyenler şuan çok boyutlu avantajları, iş seanslarını sanki üç boyutlu bir merdiven dizisine doğru hareket ediyorlarmış gibi kaydederken tecrübe ederler.
VMT, tam etkileşimli 3D grafiksel ortam görselleştirmeyi ve sistemi sürdürecek gerekli becerileri tecrübe etmek için kullanır. Bazı faydaları şunlardır: Sınıf eğitimini pekiştirmek için doğru bakım prosedürlerini gözden geçirme ve gerçek ekipmana geçmeden önce, modern platformlara yüklenen karmaşık bakım bilgisayarlarının nasıl kullanılacağını öğrenme, sistemlerin durumları hakkında teknik yayınlama ve verileri doğru şekilde idare edebilme, hataların doğru teşhisi için çözüm giderme ve hata ayrıştırma yeteneklerini geliştirme, gerçek sistemin müsait olmasına bir gereksinim olmaması doğru bakım prosedürlerini güvenli sanal ortamda alıştırma yapmaya olanak verir, eğitim oturumları öğrencilere veya platforma herhangi bir risk teşkil etmeden devam edebilir, düzensizlikler eğitmen tarafından verilebilir ve alınabilir, öğrenci performansı kaydedilir ve pleybek fonksiyonu bilgi almak için mevcuttur, pratisyenin bireysel bilgisayarlarda başkalarıyla iletişimde olmasını ve simultane olarak takım eğitim görevini üstlenmesini sağlar.